Вхід для користувачів
Товари
Витратні матеріали

NVH 180

артикул: 1870
Розміри Ширина 36 × Висота 36 × Глибина 36 см
Вага
5.80 кг
Короткий опис Професійний пилосос Numatic NVH 180 призначений для забезпечення високої продуктивності при сильному завантаженні.У той же час дуже простий у використанні. Numatic NVH 180 сама компактна модель в лінійці професійних порохотягів фірми Numatic.
5424.00 грн

Опис
Професійний пилосос Numatic NVH 180 призначений для забезпечення високої продуктивності при сильному завантаженні. У той же час дуже простий у використанні. Numatic NVH 180 сама компактна модель в лінійці професійних порохотягів фірми Numatic, дана модель оснащена продуктивним мотором і системою захисту від обриву мережевого кабелю для якого передбачено місце в головній частині, а спеціальна знімна кришка фіксує кабель для більш надійного зберігання так само в головній частині пилососа передбачені кишені для зберігання ручних насадок. Наявність системи придушення звуку забезпечує безшумну роботу.

Ми пропонуємо купити професійний пилосос Numatic NVH 180 за вигідною ціною. Ви придбаєте не тільки порохотяг, а справжнього витривалого помічника, здатного проводити прибирання на великих територіях. Порохотяг має місткий мішок для збору пилу. Він легко знімається і встановлюється на місце. Модель має міцний корпус, виконаний з ударостійкого пластику.

 Забезпечить ідеальною чистотою, професійним та безпечним для здоров'я прибиранням і допоможе вам у цьому професійний порохотяг Numatic NVH 180.


 Технічні Характеристики:
Двигун: Twinflo, 620w
Живлення: 230В, 50Гц
Швидкість потоку повітря: 42л/с
Сила всмоктування: 2600мм
Об'єм мішка: 8л
Діапазон прибирання: 26.8м
Вага: 5.8 кг