Вхід для користувачів
Товари
Витратні матеріали

ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед»

Створена у 1966 році в Детройті (США) Джеймсом Голденом та Білом Морином, корпорація «Джейбіл» (Jabil Circuit, Inc.) входить у трійку найбільших контрактних виробників електроніки у світі. Підприємства корпорації надають широкий спектр послуг з розробки дизайну, конструювання, виробництва електронних виробів та управління продуктом, гарантійного та післягарантійного обслуговування,  виконуючи замовлення всесвітньо відомих компаній у різних галузях:  авіакосмічна та оборонна промисловість, комп'ютери та пристрої зберігання інформації, цифрова побутова техніка, медичне обладнання, засоби мобільного зв'язку, мережеве та телекомунікаційне обладнання, техніка на сонячній енергії, тощо. 
 Так, річний обіг корпорації, до складу якої входять більш ніж  60 підприємств, розташованих у різних куточках світу, зокрема, у 2012 році склав 17,2 мільярди доларів США. Тож не дивно, що «Джейбіл» - також і серед найбільших інвесторів у Західному регіоні України. 

 За період 2004-2010 років у розвиток виробництва  на Закарпатті  було інвестовано понад 88 мільйонів доларів США, а також створено  майже 2000 робочих місць. Український завод «Джейбіл»  наразі є другим серед підприємств корпорації в Європі з потужною технологічною та клієнтською базою,  високими стандартами виробництва і  належними умовами праці.
 Слід зазначити,  що  у 2011 році за результатами 16-го Українського конкурсу якості  ТОВ  «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед» здобуло перемогу в номінації «Великі підприємства» та було нагороджено сертифікатом та пам'ятною нагородою. Крім того, за результатами цього ж оцінювання в межах 7-го Міжнародного конкурсу якості для країн Центральної та Східної Європи  завод «Джейбіл» в Україні також був визнаний переможцем в номінації «Великі підприємства».