Вхід для користувачів
Товари
Витратні матеріали

Перелік послуг

Перелік послуг:

 1) щоденне комплексне прибирання об'єктів нерухомості; 

 2) періодичне комплексне прибирання;

 3) після будівельне прибирання об'єктів;

 4) миття вікон, вітрин, жалюзі;

 5) миття фасаду будь-якої висоти і складності, а також вивісок і рекламних конструкцій; хімчистка килимових покриттів і текстильних поверхонь(м'які меблі); 

 6) догляд за різними твердими покриттями,кристалізація мармуру, шліфування і полірування натурального каменя, нанесення захисних полімерних покриттів; 

 7) санітарно-гігієнічне прибирання і постачання витратних матеріалів для санвузлів; чищення і прибирання промислових об'єктів; догляд за прилеглою територією.
 
Переваги використання клінінгової компанії:
  •   Використання тільки професійних миючих та очищуючих засобів і професійної техніки, що забезпечує значно довший час презентабильний вигляд приміщення.
  •  Персонал належить до штату компанії "Десниця-сервіс”, тому  саме ми оплачуємо всі витрати по виплаті заробітної платні, відпускних, лікарняних і податків пов'язаних з цим. А також підбір, навчання та заміна кадрів.
  •  За кожним об'єктом закріплений менеджер, який контролює чистоту вашого приміщення, а також враховує усі ваші побажання і зауваження, щодо прибирання.
  •  Прибирання професійною технікою і спеціалізованою хімією вимагає професійних навиків і досвіду, і тому не можуть виконуватись рядовими прибиральницями.