Вхід для користувачів
Товари
Витратні матеріали

Tork, Швеція

Tork - рішення в будь-якій ситуації

В асортименті Торк ви завжди знайдете оптимальне рішення для дотримання гігієни рук, обробки поверхонь або сервірування столу. Це продукція, яка допомагає вам економити час, гроші і сили, і забезпечує зручність та гігієнічність для кожного споживача.

Різні клієнти, різні вимоги

Потреби клієнтів дуже сильно відрізняються залежно від виду діяльності, місця розташування, видів виконуваних робіт і так далі. І тому ми пишаємося тим, що асортимент продукції Tork задовольняє будь-які вимоги. Системи Tork, дивно легкі в користуванні, роблять життя простішим. Чи потрібна Вам система для туалетної кімнати аеропорту, лакофарбового цеху при автомобільному заводі або кухні в першокласному ресторані - Ви завжди можете покластися на Tork у виборі кращого рішення.

Комплексна пропозиція

Ми пишаємося не тільки широким асортиментом продукції, а й багатофункціональністю рішень Tork. Ідея полягає не тільки в характеристиках і ефективності продукту, ми орієнтуємося на пропозицію комплексних рішень. Рішення Tork являють собою поєднання якісних продуктів і добре сконструйованих диспенсерів і підкріплюються хорошими рекомендаціями і надійним обслуговуванням. Завдяки цьому ми можемо бути впевнені, що кожен клієнт знайде рішення, що підходить саме йому.

Tork - частина глобальної групи компаній SCA

Tork - це провідна міжнародна торгова марка продуктів і додаткових послуг для комерційних і промислових підприємств, медичних установ, готелів, ресторанів та інших громадських організацій. В асортимент продукції входить туалетний папір, продукція для витирання рук, серветки для обличчя, протирочні матеріали для промислових і адміністративних будівель, а також різні системи гігієнічних диспенсерів . Широко відомими торговими марками компанії SCA є Tork, Zewa, Velvet, Edet, Libresse, Libero, Tena, а також інші торгові марки товарів для роздрібної торгівлі/

TORK - №1 на європейському ринку санітарно-гігієнічного обслуговування.