Вхід для користувачів
Товари
Витратні матеріали

Numatiс International, Великобританія

Numatic International - це британський виробник обладнання для професійного клінінгу. Компанія існує ось уже більше 40 -ка років і в даний час є одним з найбільших учасників міжнародного ринку у своїй сфері. Виробнича потужність розташованого у Великобританії заводу Numatic International становить 4,5 тис. од. техніки в день. При цьому більше 40 % випущеної виробником техніки поставляється на міжнародний ринок.

Numatic International повністю самостійно розробляє і виробляє професійне обладнання для прибирання. Підприємство пропонує повний спектр рішень для професійного та побутового використання. Порохотяги для сухого та вологого прибирання, підлогомийні та поліруючі машини, прибиральний інвентар цього виробника реалізується по всьому світу і користується заслуженою популярністю.

Компанія строго дотримується надійної виробничої схеми відповідно до вимог ISO 9001. При сходженні з виробничої лінії кожна одиниця продукції піддається ретельній перевірці, при успішному завершенні якої їй присвоюється унікальний серійний номер.

Numatic International - це один з найбільш надійних виробників у світі . Компанія поєднує впровадження інновацій з вірністю традиціям якості, закладеним з першого дня роботи підприємства. Нові моделі обладнання розробляються з урахуванням не тільки вимог споживачів, але і необхідності збереження екології. Найвищі характеристики пропонованої Numatic International техніки для клінінгу гарантуються завдяки суворому контролю якості. Крім усього іншого, компанія забезпечує високий рівень обслуговування для своїх клієнтів: Numatic International надає гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання, а також виконує навчання персоналу по використанню техніки, що поставляється (у разі необхідності).