Вхід для користувачів
Товари
Витратні матеріали

EXEOL, Франція

EXEOL - представник французької компанії SODEL на теренах Східної Європі, виробник засобів для підтримки чистоти в суспільному житті. Компанія незмінно піклується про навколишнє середовище та є відповідальною за якість своєї продукції перед кожним користувачем. Препарати лінії Exeol розроблені для надання клієнтам кращих рішень в області гігієни.

Професійний, технічний асортимент продукції створений для Вас на трьох заводах, розташованих в Нормандії, Франція. Компанія має більш як 40-річний досвід у створенні професійних рішень.

Exeol - це лінія продуктів вироблена відповідно з доктриною "Сталий розвиток", починаючи від закупівлі сировини, яка надходить з поновлюваних джерел, закінчуючи упаковкою, яка повністю переробляється для догляду за безпекою людства та навколишнього середовища.

Exeol та навколишнє середовище:

• препарати для миття поверхонь Ecolabel, виготовлені з відбірної сировини зважаючи на їх токсичність, запаковані в матеріали, які підлягають повній переробці та утилізації.

• продукти виготовляються у формі супер-концентрат, обмежуючи тим самим кількість використовуваної упаковки

• препарати для прання на основі ферментів - природного каталізатора, присутнього в навколишньому середовищі і поверхнево-активних речовин рослинного походження

EXEOL - Економіка - Навколишнє середовище - СУСІПЛЬСТВО

В асортименті Exeol:

- миючі засоби систем дозування для пральних машин у сфері громадського харчування та інших галузей промисловості

- системи для очищення та дезінфекції

- миючі засоби систем дозування для ручного та машинного миття підлог

- автоматичне застосування для посудомийних машин

 Всі продукти EXEOL відповідають європейській якості і мають сертифікати Ecolabel, Ecocert, NF Environment)/

 EXEOL - лідер на ринку хімії для професійного прибирання в Європі.