Вхід для користувачів
Товари
Витратні матеріали

Vileda Professional, Німеччина

Vileda Professional - торгова марка , яка належить мультинаціональній компанії «Freudenberg Household Products Eastern Europe » ( FHP ). Група компаній FHP заснована більше 150 років тому і розвиває дев'ять різних напрямків діяльності, один з яких виробництво прибирального інвентаря.

Vileda Professional пропонує професійні рішення та інноваційні системи для клінінгу. З більш ніж 30-річним досвідом у бізнесі, компанія знає, що потрібно професіоналам в різних областях та пропонує рішення, які допомагають  знизити  витрати, а прибирання зробити швидким та ефективним

Бізнес ідея компанії - розробка і виробництво професійного прибирального інвентаря та витратних матеріалів плюс навчання та сервісна підтримка, які дозволяють клієнту досягти максимальної ефективності при скороченні сукупних витрат на прибирання приміщень. На сьогоднішній день Vileda Professional має: офіційне представництво в більш ніж 16 країнах світу, більше 300 співробітників, власні заводи в декількох країнах, таких як Німеччина, Австрія, Фінляндія, Іспанія, Китай і США. Центральний офіс у місті Mannheim, Німеччина.