Вхід для користувачів
Товари
Витратні матеріали

TTS, Італія

Компанія Tecno Trolley System ( TTS) найбільший виробник в Італії сервісних візків для готелів, візків для прибирання, інвентарю для прибирання і багато чого іншого, і існує вже більше 25 років ( з 1987 року).

TTS є партнером для тисячі фахівців, що працюють у професійній клінінговій індустрії, тому що завжди робить ставку на якість та інновації з цілого ряду продуктів. Продукти TTS можуть застосовуватися в багатьох сферах життєдіяльності і різних галузях: у готелях, ресторанах, лікарнях, у промисловості, офісах, школах, аеропортах і т.д.

Сьогодні клієнтами TTS стали компанії більш ніж в 75 країнах по всьому світу, існують також і свої представництва в деяких країнах - Бразилії, Іспанії та Франції. Продукція TTS цілком підтверджена та відповідає міжнародним стандартам: ISO9001 : 2008 - сертифікат якості та ISO14001 : 2004 - сертифікат з екології.

Відмінними рисами обладнання TTS є тривала робота протягом тривалого періоду часу, невибагливість в експлуатації, стійкість механізмів за рахунок використання пластику найкращої якості - поліпропілен.

Якість і особливість продукції компанії TTS, схвалена і заслужила авторитет у світових брендів готельного бізнесу таких як - мережа готелів Marriott, Hilton, Radisson, Sheraton і багато інших. Крім того компанією TTS розроблений 3D - конфігуратор за допомогою якого можливо створювати візки серії Magic в індивідуальному порядку для конкретного клієнта.